بنر

شرایط فروشندگی

خدماتی که باید توسط طرف تجاری به مشتریانی که تخفیف مربوطه را خریداری کرده اند ارائه شود، در بخش «عنوان، چکیده، ویژگی ها، نحوه استفاده، نکات الزامی تحویل، شرایط دریافت و... در بافق تخفیف» مندرج در پنل آنلاین (داشبورد فروشندگان سایت) و لیست پیوست این قرارداد آمده است. طرف تجاری باید خدمت تعهد شده را به مشتری ارائه کند و طرفین توافق می کنند مشتری حق دریافت خدمات بر اساس توضیحات مندرج در پیوست این قرارداد را دارد. خدمات باید تنها به شخص دارنده تخفیف ارائه شود.

در صورت قطع همکاری به هر دلیل اعم از فسخ، انحلال و... ، تعهدات طرف تجاری در راستای ارائه خدمات به تخفیفات فروخته شده، لازم الاجرا باقی می ماند و تسویه حساب بر اساس مفاد ماده3 قرارداد صورت خواهد گرفت.

در صورت نیاز به هرگونه تغییر از سوی طرف تجاری، درخواست تغییر به صورت کتبی به بافق تخفیف ارائه می گردد. در مقابل بافق تخفیف نیز متعهد می باشد در طی حداکثر سه روز کاری پاسخ مربوطه را اعلام نماید.

طرفین می توانند لیست تخفیفات و اطلاعات لازم را توسط ایمیل، پیامک، پیک، نمابر و یا پست برای یکدیگر ارسال کنند. در هر مورد تاریخ ارسال و دریافت، تاریخ ابلاغ به طرف مقابل تلقی خواهد شد.

طرف تجاری اذعان می دارد که کلیه مجوزها و پروانه های لازم برای انجام خدمات موضوع این قرارداد و پیوست آن را از مراجع ذیصلاح اخذ و به روز نموده است و در صورت اثبات خلاف این امر مسئولیتی متوجه بافق تخفیف نخواهد بود.

بافق تخفیف صرفاً یک مرجع تبلیغ و نوعی تسهیل کننده برای خدمات طرف تجاری است که صرفاً حق العمل و حق الزحمه خود را از فروش تخفیفات دریافت می کند. در صورت بروز هرگونه دعوی و خسارت علیه بافق تخفیف بر اثر ادعای شخص ثالث، طرف تجاری متعهد می گردد کلیه خسارت های وارده اعم از مادی و معنوی را جبران نماید.

طرف تجاری و عوامل آن متعهدند خدمات موضوع این قرارداد و پیوست آن را به بهترین شکل و کیفیت ارائه کنند و همواره احترام مشتریان را حفظ نموده و رضایت آنان را جلب نمایند.

طرف تجاری و کلیه کارکنان آن همواره باید حقوق مالکیت فکری بافق تخفیف بر نام و لوگوی تجاری بافق تخفیف را حفظ کنند و از آن سوء استفاده نکنند.

در طول دوره های ارائه تخفیف، طرف تجاری نمی تواند کسب و کار خود را به شخص ثالث واگذار نماید و در زمان های غیر از دوره توافق، در صورتی که طرف تجاری مایل است کسب و کار خود را به شخص ثالث واگذار نماید، لازم است حداقل 15 روز قبل از واگذاری، مراتب را به بافق تخفیف اعلام نماید. در هر دو صورت، واگذاری کسب و کار به شخص ثالث در حکم انحلال این قرارداد بوده و در صورت عدم رعایت مفاد این بند، ضمانت اجرای مقرر در بند(8-2) ماده8 اعمال خواهد شد.

طرف تجاری متعهد می گردد کلیه اسناد مربوط به بافق تخفیف را حسب اقتضا یا ضرورت در جریان اجرای این قرارداد که در اختیارش قرار می گیرد یا اطلاعاتی که ضمن مذاکرات شفاهی به آنها دسترسی پیدا می کند را محرمانه تلقی نماید و از افشا یا به کار بردن آنها در جهت خلاف منافع بافق تخفیف در طول مدت این قرارداد یا پس از خاتمه آن، خودداری نماید. در غیر اینصورت طبق بند(2-8) ماده8 قرارداد جاری، مسئول جبران کلیه خسارات وارده بر بافق تخفیف خواهد بود.

واحد امور فروشندگان

جهت ارتباط با ما، ایـنـجـا را انتخاب کنید