بنر

قوانین و مقررات بافق تخفیف

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی بافق تخفیف را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کاملاً مطالعه نموده و پذیرا باشند. عضویت در سایت و یا همچنین خرید از آن به منزله مطالعه و پذیرش کامل شرایط خرید، عضویت و سایر قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده1) عضویت

افراد برای عضویت در سایت بافق تخفیف، می ­بایست در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن دقیق اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه شخصی متعلق به خود، رمز عبور و سایر اطلاعات شخصی و مشخصات بانکی حساب کاربری، عضویت خود را تکمیل نمایند.

تبصره1: صرفاً عضویت در سایت به منزله مطالعه و پذیرش مفاد موافقت نامه و قوانین و مقررات بافق تخفیف بوده و سایر موارد خلاف واقع می­ باشد.

تبصره2: کاربر باید نهایت اهتمام در حفظ و عدم به اشتراک گذاری نام کاربری و رمز عبور خود را داشته باشد و چنانچه رمز عبور را فراموش نمود، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور و تعریف رمز عبور جدید از طریق ثبت نام کاربری اقدام کند.

تبصره3: کاربر باید شماره تلفن همراه خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر می­باشد.

تبصره4: عضویت در فروشگاه اینترنتی بافق تخفیف رایگان است.

تبصره5: به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام کاربری، نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، لذا مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و بافق تخفیف هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

 

ماده2) ثبت سفارش

کلیه مشتریان عزیز ، پس از عضویت (دریافت و تایید نام کاربری و رمز عبور)، حق خرید از سایت را دارا می ­باشند.

 

ماده3) فرایند ثبت سفارش

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی بافق تخفیف توسط کاربر عضو به شرح زیر می­باشد:

1- مطالعه، بررسی و پذیرش کامل ویژگی­ها، شرایط استفاده و توضیحات تکمیلی کالا و یا خدمات ارائه شده

2- پرداخت مبلغ تعیینی کالا/خدمات/دریافت اعمال تخفیف به‌صورت آنلاین به حساب بافق تخفیف (انعقاد قرارداد)

3- دریافت رسید کالا/خدمات خریداری شده در قالب پیامک به شماره تلفن همراه کاربر عضو جهت ارائه به تامین ‌کننده کالا/خدمات

4- دریافت کالا/خدمات از ارائه‌کننده/فروشنده کالا/خدمت به‌طور مستقیم

تبصره1: دریافت رسید و استفاده از کالا/خدمات بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی مقدور می­باشد، به جز در مواردی که استفاده از بافق تخفیف به صورت بالذات نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (مانند تورهای تفریحی/کلاس های آموزشی و... که نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگزاری تور می باشند). در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده در این موارد، قرارداد بین کاربر عضو و بافق تخفیف فسخ شده و وجوه واریزی ظرف مدت حداکثر 48 ساعت کاری به حساب کاربر ( بر اساس اعلام شماره شبا) عضو عودت داده خواهد شد.

تبصره2: با دریافت رسید کالا/خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به ‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به ‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکزخدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز (به صورت مستقیم) برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به ‌طور کلی بر عهده بافق تخفیف نمی­باشد.

تبصره3: چنانچه عرضه‌کننده کالا/خدمات از ارائه کالا/خدمات اعلام‌شده خودداری نماید سریعاً به موضوع رسیدگی و در صورت لزوم وجه به خریدار عودت می‌گردد. همچنین تضمین کالا /خدمات ارائه شده به عهده عرضه کنندگان کالا/خدمات و مطابق با قوانین جاری کشور خواهد بود و بافق تخفیف هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت کالا/خدمات ارائه شده نخواهد داشت.

تبصره4: در صورتی که مهلت تعیین ‌شده برای استفاده از کالا/خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، بافق تخفیف مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره5: پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

 

ماده4) ارائه اطلاعات کالا/خدمات/عرضه کنندگان

بافق تخفیف اطلاعات زیر را به ‌منظور آگاهی کاربران عضو در اختیار آنان قرار می ‌دهد:

1- ویژگی­­ها، شرایط استفاده و توضیحات تکمیلی کالا/خدمات طبق قانون؛

2- هویت تامین‌کننده، نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است؛

3- تعیین کلیه هزینه ‌هایی که برای سفارش کالا/خدمات بر عهده مشتری است؛

4- مدت زمان اعتبار سفارش و همچنین زمان استفاده از آن؛

5- حداقل افرادی که باید کالا/خدمات را درخواست سفارش کنند تا تعداد به حداقل افراد موردنظر جهت ارائه برسد.

 

ماده5) مدیریت سفارشات (توسط کاربر عضو)

رسید‌های کالا/خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، بافق تخفیف در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره: نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به بافق تخفیف ارائه داده است. بنابراین این فروشگاه اینترنتی در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

 

ماده6) اختلالات شبکه و اینترنت

اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث عدم دریافت اطلاعات خرید می­شود، موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم نخواهد بود با این وجود بافق تخفیف مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و...) نخواهد داشت.

 

ماده7) تعمیرات دوره ای و به روز رسانی سیستم

به منظور تعمیرات دوره ‌ای، این سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره: بافق تخفیف این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت ‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت ‌های مربوطه را به‌ طور موقت/دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

 

ماده8) تجارت با رسید کالا/خدمات

تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا/خدمات که توسط بافق تخفیف به کاربران عضو ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

 

ماده9) پرداخت اینترنتی

از آنجا که پرداخت‌ سفارشات از طریق درگاه‌های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد، بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده بافق تخفیف نخواهد بود.

 

ماده10) ارائه و انتشار پیشنهادات و نظرات اعضا

یکی از مهمترین عوامل ارتقای بافق تخفیف نظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد، بافق تخفیف این اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید.

 

ماده11) دسترسی به آخرین به روز رسانی توافق نامه و قوانین و مقررات بافق تخفیف

از آنجا که این توافق نامه و شرح مواد قانون و مقررات بافق تخفیف نیازمند به روز رسانی و تعالی می­باشد، لذا دسترسی به آخرین به روز رسانی توافق نامه، قوانین و مقررات این فروشگاه اینترنتی از همین صفحه به نشانی اینترنتی bafqtakhfif.ir/rules امکان پذیر می­ باشد.